پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آرایشگر مردانه در خدمت بانوان البرز!!!

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
آرایشگر مردانه در خدمت بانوان البرز!!!

دانش روز: این آرایشگر مردانه در اقدامی غیر اخلاقی با تبلیغاتی که از سوی چند خانوم که به احتمال زیاد از وابستگان خودش می باشند و ادعا می کنند از مشتریانش بوده اند؛ به جذب مشتری برای این فرد خاطی می پردازند

به گزارش دانش روز،  در ایامی که دشمن با تهاجمات فراوان دین و اعتقادات مسلمانان جهان، مخصوصا شیعیان را مورد یورش قرار داده است، افراد سودجوی داخلی که ارزشی برای مبانی دینی ما قائل نیستند نیز هیزمی برای این آتش شده اند.

آقای آرایشگری که در شهر محمدیه شهرستان البرز که در کار آرایشگری خبره می باشد اقدام به پذیرش بانوان شهر محمدیه کرده است.
این آرایشگر مردانه در اقدامی غیر اخلاقی با تبلیغاتی که از سوی چند خانوم که به احتمال زیاد از وابستگان خودش می باشند و ادعا می کنند از مشتریانش بوده اند؛ به جذب مشتری برای این فرد خاطی می پردازند.
البته این اقدام خیلی هم ملموس نبوده و افراد برای شناسائی مشتریان خود به صورت درگوشی و جذب مشتری حتی در مدارس دخترانه شهر محمدیه روی آورده اند.
در این بین آن چه نیاز به تذکر دارد توجه بیش از حد و نظارت دستگاه های مربوطه می باشد. مخصوصا نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات که باید با راهکارهای مناسب جلوی این مباحث که با اعتقادات مردم سر و کار دارد، را بگیرند.
البته در شهر قزوین هم این مباحث وجود دارد. شغل هایی چون خیاطی که مردان خیاط برای بانوان لباس اندازه می گیرند و لباس های مجلسی می دوزند.

این بی اخلاقی ها اگر راهکاری برای منع اش ایجاد نشود کل جامعه را درگیر مسائلی خواهد کرد که راه را برای زیر سوال رفتن مبانی دینی دیگری باز خواهد کرد.

 

 

منبع: صبح قزوین

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۶
کد خبر : 55203
بازدیدها: 257

پاسخی بگذارید »