یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

danesheroz1 شهریور ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
اعلام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

دانش روز: رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در هفته آخر شهریور ماه خبر داد

به گزارش دانش روز،  رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در هفته آخر شهریور ماه خبر داد.

اسدا… اسدی گرمارودی با اشاره به انجام مصاحبه های اختصاصی ،  معاینات پزشکی و مراحل گزینش  داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی  براساس  اطلاعیه  سازمان سنجش آموزش  کشور  از ۲ تا ۱۰ شهریور  ماه در پردیس های تعیین شده گفت: در این مرحله نزدیک به بیست و دو هزار و ۲۰۰ داوطلب در مصاحبه و گزینش پذیرفته شدند و این کار به نحو بسیار شایسته ای انجام  شد که در این راستا از همکاری و همیاری  مسئولان پردیس دانشگاه فرهنگیان  ، معاونان پژوهش و منابع انسانی و مدیران کل آموزش وپرورش  استان ها ، مسئولان  گزینش  و سایر دست اندرکاران  قدردانی می شود.

وی افزود: اسامی ۲۲ هزار و ۲۰۰ تن از تایید شدگان مراحل مصاحبه و گزینش روز گذشته  به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال  شد تا براساس سهیمه های بومی استانی به تفکیک رشته و جنسیت مورد نیاز اسامی  داوطلبان حائز بالاترین نمره اعلام شود.

اسدی گرمارودی متذکر شد: عدم حضور داوطلبان  در هریک از مراحل مختلف مصاحبه در موعد مقرر به هر دلیل به منزله انصراف آنان تلقی می شود .

شایان ذکر است؛  اسامی پذیرفته شدگان نهایی هفته آخر شهریور  در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  درج خواهد شد .

منبع:پانا

شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۳
کد خبر : 58195
بازدیدها: 547

پاسخی بگذارید »