یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آخرین وضعیت کرار با استقلال

danesheroz1 مرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
آخرین وضعیت کرار با استقلال

دانش روز: معاون باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت کرار جاسم اظهار داشت: منتظر هستیم تا قرارداد این بازیکن با تیم نجف که به زبان عربی است، به دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه شود

به گزارش دانش روز، علی امیری در خصوص آخرین وضعیت کرار جاسم اظهار داشت: منتظر هستیم تا قرارداد این بازیکن با تیم نجف که به زبان عربی است، به دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه شود. قرار است این قرارداد را سپس به آقای کسرایی مسئول بین‌الملل فدراسیون فوتبال تحویل دهیم تا آنها در مورد وضعیت این بازیکن از AFC استعلام بگیرند.

وی که به همراه استقلال به تبریز سفر کرده بود، در مورد جو ورزشگاه یادگار امام نیز تصریح کرد: متاسفانه از دقیقه یک بازی شاهد سردادن شعارهایی نادرست بودیم. از کمیته انضباطی و آقای علیپور می‌خواهیم تا به این موضوع رسیدگی و ورود کنند تا یک بار برای همیشه، این تنش‌ها در تبریز تمام شود. البته حساب مردم فهیم آذربایجان از این تماشاگران جداست چون آنها قدرشناس هستند و حتی طی ۲روزی که آنجا بودیم به هتل می‌آمدند و قدردان زحمات امیر قلعه‌نویی در مدت حضورش در تبریز بودند.

امیری با اشاره به برتری استقلال برابر گسترش فولاد، گفت: به نظرم استقلال بازی خوبی در تبریز ارائه داد. حتی گزارشگر بازی هم به این نکته اشاره کرد که گسترش فولادی‌ها دو هفته زودتر از استقلال تمریناتشان را شروع کرده‌اند، به همین جهت خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم با وجود ۱۰نفره شدن، تیم پیروز میدان باشیم. اگرچه که اعتقاد داریم اخراج ساموئل واقعا سخت‌گیرانه بود.

معاون باشگاه استقلال ضمن دعوت از هواداران برای حضور در دومین بازی استقلال در لیگ مقابل سپاهان، یادآور شد: مصاف با سپاهان اولین بازی خانگی ما خواهد بود. به همین جهت از هواداران می‌خواهیم تا برای این بازی ورزشگاه را پر کنند. امسال به دنبال تکرار قهرمانی‌مان در لیگ هستیم و به نظرم با همدلی که در تیم استقلال هست، می‌توانیم سپاهان را از پیش رو برداریم و بعد از انجام دو بازی دیگر، آماده می‌شویم برای رویارویی با تیم بوریرام در تهران.

منبع:مهر

جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۰
کد خبر : 42912
بازدیدها: 290

پاسخی بگذارید »