دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آخرین نرم افزارهای کاربردی سال۹۱ +دانلود

danesheroz اسفند ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

برنامه های کاربردی از جمله مهمترین اجزای تلفن های همراه هستند که به نوعی به بخشی جداناپذیر از آن ها تبدیل شده اند. این نرم افزارها در مواقع ضروری به کمک ما می آیند

تلفن های همراه دارای سیستم عامل های متفاوتی هستند. هر یک از این سیستم های عامل به برنامه های خودشان نیاز دارند تا به درستی اجرا شوند. هفته گذشته برنامه هایی را مخصوص سیستم های مختلف قرار دادیم که می توانید از اینجا دانلود کنید. این هفته برنامه هایی را مخصوص تلفن های متفاوت برای دانلود قرار داده ایم.

آیفون‌تان تست کنید – آی او اس

BenchTest یک نرم افزار کاربردی برای سیستم عامل iOS می باشد که به وسیله آن می توانید توانایی آیفون و آیپد را مورد تست و ارزیابی قرار دهید. این نرم افزار میتواند اشکالات وارد شده به سیستم عامل شما را نشان میدهد.

برای دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک کنید.

عکس برداری حرفه ای – سیمبیان

نرم افزار(Harald Meyer Camera Pro v 2.00(3 که قابل نصب بر روی گوشی هایی نظیر : Nokia N8 ، Nokia E7 ، Nokia C7 و تمامی گوشی های سیمبیان سری ۳ ^ می باشد . از ویژگی های این نرم افزار می توان به : حالت های مختلف فلش ،  تنظیمات سطح ISO ، زوم دیجیتال تا ۱۱x ، دارای افکت های نگاتیو و سیاه و سفید و طبیعی و …. ، تهیه ویدئوی اچ دی (با کیفیت ۱۵،۲۵،۳۰ فریم در ثانیه) ، راهنمایی و جهت یابی اتوماتیک و … اشاره نمود .

برای دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک کنید.

رادیو اینترنتی – آندروید

نرم‌افزار RadiON یک ابزار مفید برای گوشی دادن به رادیوهای اینترنتی است. این رادیو بیش از ۵۰ هزار موج در سرتاسر جهان را پوشش می‌دهد و با داشتن رابط کاربری زیبا، یکی از نرم‌افزارهای مناسب برای گوش دادن به رادیوهای اینترنتی بر روی موبایل است. این نرم‌افزار قابلیت‌های متنوع جستجو همانند جستجو بر اساس موضوع، کشور، بهترین رادیوها و… را دارا است. این نرم‌افزار همچنین قابلیت‌هایی در زمینه ایجاد Alarm برای پخش یک رادیو را دارا است.

برای دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک کنید.

پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۵:۱۸
کد خبر : 9755
بازدیدها: 184

پاسخی بگذارید »