جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت پژوهانه دکتری اعلام شد

danesheroz1 آبان ۲, ۱۳۹۲ ۰
آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت پژوهانه دکتری اعلام شد

دانش روز: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با اعلام مرحله هشتم دریافت پژوهانه دکتری، آخرین مهلت ثبت و تایید اطلاعات پروپوزال در پایگاه این پژوهشگاه را اعلام کرد

 به گزارش دانش روز، در مرحله هشتم طرح پژوهانه، تنها به دانشجویانی که اطلاعات و مشخصات خود و پیشنهاده (پروپزال) رساله‌‌شان تا ۱۵ آبان ماه در پایگاه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ثبت و تایید شده، پژوهانه پرداخت می شود.

دانشجویان واجد شرایط دریافت پژوهانه باید اطلاعات خود و پیشنهاده (پروپزال) رساله‌شان را در پایگاه ثبت پایان‌نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی کشور ثبت کرده و اطلاعات این دانشجویان تا ۱۵ آبان ماه سال جاری تایید شود.

دانشجویان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی شیوه‌نامه اجرایی طرح پژوهانه، مصوب بهمن ماه ۱۳۸۸، باید از تحصیل رایگان برخوردار بوده و ورودی نیمسال اول(مهر ماه) ۱۳۸۹ به بعد باشند و پیشنهاده (پروپوزال) رساله آنها در بازه زمانی اول مهر ۱۳۹۱ تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ دفاع و تصویب شده باشد.

دانشجویان دکتری پژوهش محور و رشته‌های تخصصی دامپزشکی در صورت داشتن شرایط لازم، با توجه به بخشنامه های مربوط به دانشجویان پژوهش محور و رشته‌های تخصصی دامپزشکی با هماهنگی کارشناس طرح پژوهانه وزارت، جداگانه ارسال می شود.

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات تاکید کرده که اطلاعات دانشجویانی که پس از تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ثبت و تایید شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

منبع:مهر

پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۵
کد خبر : 69011
بازدیدها: 351

پاسخی بگذارید »