چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور خبرداد؛

آخرین خبرها درباره مرخصی زندانیان در نوروز

danesheroz اسفند ۲, ۱۳۹۱ ۰

ممکن است علاوه بر دیدگاه‌های سازمان زندان‌ها رییس قوه قضاییه نیز نظراتی داشته باشند که این نقطه نظرات در دستورالعمل‌ تاثیرگذار باشد

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با اشاره به احتمال اعطای مرخصی به برخی زندانیان در ایام نوروز ۹۲ گفت که تاکنون چنین دستورالعملی ابلاغ نشده است.

غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره چگونگی اعطای مرخصی به زندانیان در نوروز ۹۲ اظهار کرد: هنوز دستورالعملی در این خصوص تصویب و ابلاغ نشده است.

وی ادامه داد: هر سال معمولا بازنگری‌های کلی در موضوع مرخصی‌های زندانیان در نوروز صورت می‌گیرد اما دستورالعمل مرخصی نوروز ۹۲ که تهیه شده هنوز در اختیار رییس قوه قضاییه قرار نگرفته است اما هرچه در این زمینه مصوب شود را اعلام خواهیم کرد. زیرا ممکن است علاوه بر دیدگاه‌های سازمان زندان‌ها رییس قوه قضاییه نیز نظراتی داشته باشند که این نقطه نظرات در دستورالعمل‌ تاثیرگذار باشد.

رییس سازمان زندان‌های کشور تصریح کرد: ان‌شاءالله زمانی که این دستورالعمل به تایید برسد، جزییات آن را منتشر خواهیم کرد.

وی هم‌چنین در پاسخ به پرسش دیگری درخصوص تاسیس اردوگاه‌های زندانیان موادمخدر در شهرهای مختلف خاطرنشان کرد: ساخت ۵ اردوگاه را به صورت ویژه در شهرهای بزرگ شروع کرده‌ایم که این اردوگاه‌ها در دو شهر اصفهان و خراسان رضوی در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید.

اسماعیلی در ادامه یادآور شد: امیدواریم سایر اردوگاه‌ها نیز در آینده‌ای نه چندان دور به بهره‌برداری برسد. هم‌چنین برای سایر اردوگاه‌ها نیز تلاش‌هایی را انجام می‌دهیم که البته آنها زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.
منبع: ایسنا

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۸
کد خبر : 7448
بازدیدها: 243

پاسخی بگذارید »