جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آخرین تاریخ افتتاح نمایشگاه طرح پرنیا اعلام شد

danesheroz1 شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
آخرین تاریخ افتتاح نمایشگاه طرح پرنیا اعلام شد

دانش روز: مدیر گروه زنان و خانواده در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: نمایشگاه طرح پرنیا اواسط مهر یا آبان افتتاح می شود

به گزارش دانش روز، فاطمه بلغانی مدیر گروه زنان و خانواده در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی اجتماعی وزارت علوم درباره افتتاح نمایشگاه طرح پرنیا گفت: نمایشگاه طرح پرنیا اواسط مهر یا آبان افتتاح می شود و درحال حاضر مکان آن در دانشگاه الزهرا(س) آماده شده است.

وی ادامه داد: مدل های مورد نظر به نمایشگاه ارسال شده و داوری ها انجام شده است و درحال حاضر در انتظار ارسال تعدادی از طرح های دیگر به نمایشگاه هستیم که با رسیدن این طرح ها و داوری آنها نمایشگاه مذکور اواسط مهر یا آبان ۹۳-۹۲ افتتاح خواهد شد.

به گزارش مهر، اولین زمزمه های راه اندازی نمایشگاه طرح پرنیا که یک برند لباس دانشگاهی است، از مهرماه سال گذشته شنیده شد سرانجام تجهیز این نمایشگاه اواسط تیرماه سال جاری توسط سه وزاتخانه کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه الزهرا (س) به پایان رسید.

طی چند ماه گذشته مسئولان چند بار از افتتاح نمایشگاه طرح پرنیا خبر دادند که هر بار به دلیل آماده نشدن زیرساخت‌ها افتتاح این نمایشگاه به تاخیر افتاد. آخرین تاریخی که برای افتتاح نمایشگاه اعلام شده بود بعد از ماه مبارک رمضان سال جاری بود.

منبع:مهر

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶
کد خبر : 61173
بازدیدها: 291

پاسخی بگذارید »