پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آخرین اخبار از بازار نقل و انتقالات

danesheroz7 خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
آخرین اخبار از بازار نقل و انتقالات

دانش روز : به آخرین اخبار و شایعات در خصوص نقل و انتقالات لیگ برتر توجه کنید

به گزارش گروه ورزشی دانش روز : اخبار قطعی نقل و انتقالات به شرح زیر است :
* مازیار زارع؛ ملوان
بعد از جدایی پژمان نوری و جلال رافخایی، انتظار می‌رفت مازیار زارع هم از ملوان جدا شود، اما کاپیتان دوم قوی سپید در انزلی ماند و قرارداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد. زارع که قرارداد خود را فسخ کرده بود قرارداد جدیدی بست تا یک سال دیگر در ملوان بماند.

* مهدی دغاغله؛ ملوان
مهاجم سرعتی فصل گذشته نفت آبادان که با این تیم به لیگ یک سقوط کرد با ملوان قراردادی به مدت ۳ سال به امضا رساند.
دغاغله که سابقه ۲ سال بازی برای ملوان را دارد بار دیگر به انزلی بازگشته تا با پیراهن ملوان در لیگ برتر بازی کند.

* علی قربانی؛ نفت تهران
مهاجم فصل گذشته مس سرچشمه که سابقه صعود با گهر را به لیگ برتر دارد به نفت تهران پیوست. علی قربانی که پیش از این در نساجی شاگرد یحیی گل‌محمدی بود با نفت قرارداد بست تا بار دیگر کار با این مربی را تجربه کند.

** شایعات
* هادی شکوری؛ استقلال خوزستان
هادی شکوری فصل گذشته را در نفت تهران سپری کرد اما برای لیگ سیزدهم از چند تیم لیگ برتری پیشنهادهایی دریافت کرده. ذوب‌آهن و صبا شکوری را می‌خواهند اما گفته می‌شود او به استقلال خوزستان می‌رود تا بازی زیر نظر عبدا… ویسی را تجربه کند. به همین دلیل شکوری مذاکراتی را با استقلال خوزستان انجام داده.

* هادی تامینی؛ استقلال
مدافع فصل گذشته ملوان که سال‌ها با پیراهن این تیم در لیگ برتر بازی کرده مورد توجه استقلال، سایپا و مس کرمان قرار گرفته. گفته می‌شود هادی تامینی با استقلالی‌ها مذاکره کرده تا جانشین پژمان منتظری در این تیم شود. منتظری به قطر می‌رود و به همین خاطر قرار است هادی تامینی به تهران بیاید و پیراهن استقلال را بپوشد.

* ایمان موسوی؛ سایپا
مهاجم استقلال را سایپا و مس کرمان می‌خواهند. ایمان موسوی ۲۴ ساله مورد توجه سایپایی‌ها قرار گرفته. سایپایی‌ها که امین منوچهری را از دست رفته می‌بینند حالا دست گذاشته‌اند روی مهاجم استقلال. شاید ایمان موسوی به سایپا برود و شاید هم مس کرمان. هر چه هست اینکه او در استقلال نمی‌ماند، مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد.

* علی علیزاده؛ مس رفسنجان
مهاجم رفسنجانی بعد از سال‌ها گردش در تیم‌های مختلف لیگ برتری و لیگ یکی به شهرش برمی‌گردد تا دوباره برای مس رفسنجان بازی کند. علی علیزاده که فصل قبل پیراهن شهرداری تبریز را به تن داشت با مسوولان مس رفسنجان مذاکره کرده تا فصل بعد پیراهن تیم شهرش را به تن کند.

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۸
کد خبر : 29979
بازدیدها: 171

پاسخی بگذارید »