پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون استاندار البرز:

آثار قلم خبرنگاران در تاریخ ماندگار است

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
آثار قلم خبرنگاران در تاریخ ماندگار است

دانش روز: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: خبرنگاران به عنوان قشر تاثیر گذار ، اثر قلم آنان در تاریخ ماندگار است

  به گزارش دانش روز، ˈناصر رجبی ˈ روز پنجشنبه به مناسبت روز خبرنگار در پیامی نوشته است :

هفدهم مردادماه روز راویانی است که نوشته هایشان طلوع حقیقت است، روزی از جنس حرمت و عشق به قلم …. خبرنگاران به مثابه سراجی پرده از حقایق بر می دارند و هدایت گری بر افکار جامعه اند…

آنان همچون قاصدانی سبکبال اند که برای رساندن پیام و سروش خود از گردنه های پرفراز و نشیبی عبور می کنند و در کشاکش حوادث جسورانه پا به دل رویدادها می گذارند و لحظه به لحظه وقایع را باز تصویر می سازند.

آزاد و آگاه و حق جو، حلقه اتصال رسانه ها با مخـاطبان اند، شجاع و متعهداند، آنان اند که به رسانه ها هویت و غنا می بخشند ، شایسته تکریم اند، صادقانی اند در انتقال حقیقت، واسط بین مردم و مسئولان…

دقت، صراحت و صداقت از شاخصه های ناقلان اخبار است، آنان که نقش شان در جامعه حیاتی است، به مثابه خون جاری در رگ ها، در کنار مردم و دولت مداران به عنوان حاملان پیام و مرسلان خبر به تحلیل واقع بنیانه ای از وقایع می پردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار می دهند.

در این بین مطبوعات سالم، وامدار مدیران و روزنامه‏ نگارانی است که با تعهد و تخصص خوارک‏ سالم مطبوعاتی را فراهم می آورند.

۱۷ مردادماه سالروز پاسداشت حرفه خبرنگاری ،ارج نهادن بر تلاش جمعیت بزرگی از فرهیختگان جامعه است که تمام هم و غم خود را در انتقال آگاهی و اطلاع رسانی به عموم مردم قرارمی دهند و با روایت رویداهای زمان خود به مثابه مورخانی دفتر تاریخ استان را برای همیشه ماندگار می سازند.

به همین مناسبت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای راه حق، آزادی و آگاهی بویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه ای استان تبریک عرض نموده و دست یکایک شما عزیزان را که برای کمک به توسعه و پیشرفت استان البرز می فشارم .

در بخش دیگری از این پیام آمده است: امیدوارم خبرنگاران استان فعالیت حرفه ای خود را همچون گذشته با تعهد اخلاقی توأم سازند و برای اعتلای استان هر چه بیشتر بکوشند.

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳
کد خبر : 48230
بازدیدها: 188

پاسخی بگذارید »