چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

˝ کولی عشق˝ شهرام شکوهی آماده انتشار شد

danesheroz دی ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
˝ کولی عشق˝ شهرام شکوهی آماده انتشار شد

دانش روز : دومین آلبوم رسمی شهرام شکوهی با نام «کولی عشق» با پایان مراحل ضبط ؛میکس ومسترینگ به زودی راهی بازار موسیقی کشور می شود

به گزارش دانش روز ، شهرام شکوهی ؛ با اشاره به انتشار دومین آلبوم موسیقی اش گفت: این آلبوم دوازده قطعه دارد و حال و هوای ان با آلبوم مدارا متفاوت است.

 

وی خاطرنشان کرد: قطعاتی چون «انگیزه»، «جان خسته»، «توبه شکستم»، «بخند»، «از ماست که بر ماست»، «دونه دونه»، «حسرت شیرین»، «پروانه شدم»، «شب و بارون»، «عاشقان»، «از ما بعیده» و «خیال کن» دوازده ترانه ای است که در این آلبوم دیده می شود که تمامی ملودی این ترانه ها را خودم ساخته ام .

این خواننده به ترانه سراهای این قطعات نیز اشاره کردو گفت: علی بحرینی، مهدیه عرب، میلاد سلیمانی و خودم ترانه های این آلبوم را سروده ایم وتنظیم قطعات را نیز میلاد ترابی، امیر حسین کاشانیان و گرشا رضایی انجام داده اند.

خواننده آلبوم پرفروش مدارا در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: «تهیه کننده این آلبوم مرتضی دلیری است و شرکت فرهنگی و هنری نغمه هفت اقلیم این اثر را در بازار منتشر خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: همچنین امیر حسین کاشانیان (گیتار اسپانیش)، گرشا رضایی (گیتار بیس، میکس و مسترینگ)، رضا تاجبخش (پیانو) و میلاد ترابی (میکس و مسترینگ) در این آلبوم حضور داشته اند.

 

یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
کد خبر : 85245
بازدیدها: 252

پاسخی بگذارید »