چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

˝من همسرش هستم˝ وارد شبکه خانگی شد

danesheroz فروردین ۲۵, ۱۳۹۲ ۰

فیلم سینمایی ˝من همسرش هستم˝ به کارگردانی مصطفی شایسته وارد شبکه خانگی ویدئویی شد

در این فیلم داستانی اجتماعی بازیگرانی چون نیکی کریمی، مصطفی زمانی، میترا حجار، لادن طباطبایی، امیر نصیری‌یکتا، مریم شیرازی، نیکا خسروآبادی، مریم عبدلی، شایان جلالی و محمدپارسا قراخانلو به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان این فیلم درباره دو نفر است که تازه با هم ازدواج کرده اند، به طور اتفاقی، دچار مشکل می شوند… قصه در این کش و قوس این عواطف و حسادت ها تا جایی ادامه پیدا می کند که به یک انتقام می رسد؛ انتقامی از سوی شهلا که از نظر خودش چندان هم اهل تلافی و انتقام جویی نیست.

رسیدن به داستانی عاشقانه که حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد، در این دوره و زمانه کار ساده ای نیست. داستان این فیلم در حقیقت به صورت بسته ای شیک و تر و تمیز به بیننده ارائه می شود که فقط یک وجه بصری را در نظر گرفته است.

زوجی بعد از دوازده سال زندگی، حالا به نوعی یکنواختی در زندگی رسیده اند. دکتر امیرحسین به همسرش شهلا خیانت کرده است. از این موضوع، شهلا مطّلع می شود و سعی می کند با برانگیختن حسادتِ وی او را از این کار بازدارد، شهلا در حادثه ای به خواستگار اولش برخورد و یادِ عشق قدیمی را زنده می کند. او تصمیم می گیرد تا آخر خط، این راه را طی کند اما….

از دیگر عوامل این فیلم می توان به مصطفی شایسته؛ تهیه‌کننده مرتضی شایسته؛ نویسنده نازنین لیقوانی؛ فیلمبرداری محمود کلاری؛
تدوین نازنین مفخم اشاره کرد.

یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۷
کد خبر : 11686
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »