چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

˝محمد بنا˝جواب اراجیف را نمی‌دهد/من باعث شدم نوربخش مربی تیم ملی شود

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: محمد بنا قصد ندارد جواب اراجیف را بدهد

خلیل رشید محمد زاده افزود: اظهارات اخیر “ناصر نوربخش” سرمربی سابق تیم ملی جوانان ایران و مربی فعلی تیم فرنگی آذربایجان در مورد محمد بنا “بی چشم و رویی” وی را نشان می دهد و به نظرم مشتی اراجیف سر هم کرده است.

وی افزود: من در سال ۱۹۹۵ باعث شدم تا با تیم نوجوانان فرنگی به عرصه مربیگری ملی وارد شود. در زمان ریاست محمد رضا طالقانی در فدراسیون کشتی در سال ۸۳ قصد داشتند با این ادعا که وی ” مهره سوخته ” است، او را کنار بگذارند ولی محمد بنا حامی وی بود.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان تاکید کرد: این حرف های اخیر نوربخش بی انصافی است. محمد بنا خالصانه به این کشتی خدمت کرد. به نظرم وی در مورد مورد محمد بنا اغراق کرده و بنا قصد ندارد تا به وی جوابی بدهد.

محمدزاده در خصوص کیفیت ماسبقات جام جهانی تهران در رشته فرنگی گفت: شاهد حضور تیم دگرگون شده ای در مسابقات جام جهانی تهران بودیم. روی تشک نرفتن قهرمانان حاضر در المپیک باعث شد تا کادر فنی بتواند اهداف مورد نظر خود در زمینه میدان دادن به کشتی گیران جوان را عملی کند.

وی با اشاره به این که اگر بخواهیم منصفانه در مورد کشتی فرنگی صحبت کنیم، باید اعتراف کنیم که از روس ها عقب هستیم، خاطر نشان کرد: آنها کشتی ریشه داری دارند و نفرات خاص ما با تکیه بر کشتی ایرانی موفق به شکست حریفان روس خود می شوند. در زمان محمد بنا با برنامه ریزی خاصی که وی برای هر کشتی انجام می داد، موفق می شدیم آنان را شکست دهیم.

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۱
کد خبر : 8240
بازدیدها: 181

پاسخی بگذارید »